Mamy olbrzymią przyjemność powiadomić Państwa, że z powodzeniem udało się nam ukończyć realizację strony z nekrologami. Strona internetowa mająca za zadanie powiadamianie o pogrzebie oraz ułatwienie bliskim dotarcie na miejsce ceremonii pogrzebowej znajduje się pod adresem https://nekrologi.pogrzeby-cerber.pl/. Ze względu na wysoką jakość wszystkich działań Zakładu Pogrzebowego Cerber, każdy z naszych klientów otrzyma darmowy nekrolog, który według własnego uznania będzie mógł przesłać w formie prostego linku URL do swoich najbliższych – SMS-em, innymi komunikatorami czy po prostu zamieścić na profilu swojego konta Facebook. Nekrologi zawierają wszystkie niezbędne informacje o każdym z etapów pogrzebu. Mapki wskazują konkretne miejsce tych etapów – stacji z pewnością ułatwią wszystkim przybycie.

Nekrologi on-line za darmo dla każdej rodziny

Nekrologi są i zawsze będą za darmo dla wszystkich rodzin które nam zaufały. Mogą być przy tym spersonalizowane w dowolnym zakresie. Domyślnie jest to forma multimedialnej klepsydry zawierającej elementy wizerunku naszego zakładu pogrzebowego. Można je rozwinąć dodając zdjęcia a nawet cała galerię, dopasować wygląd i elementy religijne do wyznania osoby zmarłej, jej światopoglądu i rodzaju organizowanej ceremonii.

Nekrolog CERBER

Nowoczesne rozwiązania z poszanowaniem tradycji

Rozwiązanie, które oddajemy w Państwa ręce, jest absolutnie innowacyjne i przygotowane od samego początku z uwzględnieniem oczekiwań naszej firmy. Informacje o pogrzebie nie są nigdzie wykorzystywane poza stroną internetową naszej firmy, a publikacja odbywa się w sposób elegancki, który daje rodzinom możliwość dowolnego wykorzystania nekrologu, a niczego im nie narzuca. Ta nowoczesna implementacja nekrologów jest również unikalna, ponieważ tą konkretną funkcjonalnością dysponuje zaledwie kilka zakładów pogrzebowych w całej Polsce. Korzystając z okazji, chcemy podziękować twórcom, firmie Brainbox, która współpracuje z nami już od kilku lat, przyczyniając się do sukcesu naszego zakładu pogrzebowego.

CERBER Nekrolog