Witamy serdecznie,

ze względu na duża ilość zapytań, informujemy że osoby pragnące zorganizować pogrzeb na dowolnym cmentarzu na terenie Warszawy, mogą wybrać jedno z bliższych swojemu miejscu zamieszkania punktów w stolicy. Pełen przegląd dostępnych usług i filii w Warszawie znajduje się na naszej stronie internetowej https://warszawa.pogrzeby-cerber.pl/ oraz na stronach portalu funeralnego na https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html

Informujemy rodziny, że istnieje możliwość zamawiania kwiatów z naszej kwiaciarni na pogrzeb organizowany w Warszawie lub w innych okolicznych miejscowościach i przywozu ich bezpośrednio na ceremonię do kościoła bądź na cmentarz. Mieszkańcy stolicy mogą liczyć nieustannie na nasze wsparcie. Więcej informacji pod numerem telefonu 791 533 493.

Jeśli jeszcze jakieś pytania związane z działalnością zakładu pogrzebowego Cerber nurtują Państwa, lub uważają Państwo, że informacje o czymś powinny znaleźć się na tej stronie, to prosimy o napisanie o tym przez formularz kontaktowy.