Zakład Pogrzebowy Cerber świadczy usługi pogrzebowe w Tarczynie i Grójcu, gdzie posiada swoje filie. Firma została stworzona z myślą o pomocy w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych, tak aby najbliższa rodzina mogła godnie pożegnać zmarłego.

Firma Cerber wychodzi z założenia, że ostatnia droga powinna być jak najpiękniejsza. To przyświeca pracownikom zakładu w codziennej pracy oraz w w trakcie wypełniania wszystkich powierzonych zadań w jak najlepszy sposób.

Zakład pogrzebowy Cerber Tarczyn

Zakład pogrzebowy Cerber posiada swoją filię w Tarczynie, gdzie świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe mieszkańcom miasta oraz innych okolicznych miejscowości, takich jak Grójec. Ze względu na swoje zaangażowanie i sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków, firma zyskała opinię rzetelnej i solidnej, a zaufaniem obdarzyli ją liczni mieszkańcy miasta i okolic, którzy korzystali z jej usług.

Zrozumiałe jest, że odejście bliskiej osoby zawsze wywołuje emocje, a smutek, żal i pustka biorą górę. W związku z tym, firma pogrzebowa Cerber stara się pomóc osobom w żałobie w możliwie najlepszy sposób, wspierając klientów w załatwianiu spraw w urzędach, ZUS-ie, w kościołach oraz na cmentarzach. Doświadczeni pracownicy służą pomocą każdemu, kto jej potrzebuje.

Pracownicy biura zakładu znajdującego się przy ulicy Stępkowskiego 6 starają się przyjąć każdego, kto potrzebuje ich pomocy, a także wysłuchać i doradzić w kwestiach związanych z uroczystościami pogrzebowymi.

Zakład pogrzebowy Cerber zajmuje się wszystkimi etapami przygotowania pogrzebu oraz świadczę usługi z zakresu każdego elementu uroczystości. Zgodnie z wolą najbliższych, bądź też zmarłego – firma oferuje pogrzeby w tradycyjnym stylu, bądź też zorganizowane na podstawie nowoczesnych trendów. To oznacza, że osoby, które zwrócą się po pomoc do zakładu Cerber będą mogli liczyć na pełne zrozumienie oraz na to, że ich oczekiwania zostaną w pełni spełnione.