Ceremonia pogrzebowa to ostatni moment na pożegnanie się z bliską osobą. Chwila, w której czujemy potrzebę okazania wdzięczności, przywiązania i żalu wynikającego z rozstania. Uroczystości żałobne zasługują na odpowiednią oprawę – wyruszając w ostatnią drogę, pragniemy podkreślić podniosłość tego wydarzenia, okazać szacunek i troskę. Wybierając dyskretny, godny zaufania zakład pogrzebowy, zyskujemy wsparcie w przygotowaniu godnej ceremonii pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy Cerber w Tarczynie

Śmierć bliskiej osoby to trudny moment, w którym wszystkie codzienne troski odchodzą na drugi plan. Opłakując członka rodziny lub przyjaciela, nie mamy głowy do formalności i spraw organizacyjnych. Korzystając z usług renomowanego zakładu pogrzebowego Cerber w Tarczynie, mogą Państwo liczyć na pomoc w przygotowaniu pogrzebu i uroczystości pogrzebowych. Dyskretni i wyrozumiali pracownicy zakładu pomogą w kwestiach biurokratycznych w urzędzie, w kościele, na cmentarzu. Wysłuchają Państwa oczekiwań dotyczących oprawy ceremonii żałobnej i pomogą w jej przygotowaniu.

Usługi pogrzebowe zakładu Cerber

Zakład pogrzebowy Cerber Tarczyn zajmuje się organizacją pochówku wyznaniowego lub świeckiego w Tarczynie i okolicznych miejscowościach, jak Grójec, Mroków, Rembertów, Leśna Polana, Prażmów, Werdun i Przypki. Firma oferuje pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych, w transporcie Zmarłych w Polsce i zagranicą, w kompleksowym przygotowaniu uroczystości żałobnych. Zakład pogrzebowy zadba o oprawę muzyczną pogrzebu, wiązanki i kwiaty, przygotowanie klepsydr i nekrologów. Dniu pogrzebu przygotuje Zmarłego oraz zadba o godną oprawę ceremonii. Na życzenie bliskich w uroczystości może wziąć udział Mistrz Ceremonii Pogrzebowych, zakład pogrzebowy może przygotować również pamiątkowe obrazki dla bliskich odprowadzających Zmarłego w ostatnią drogę.