Zakład pogrzebowy Cerber, jako renomowana firma z siedzibą w stolicy Polski, kompleksowo organizuje ceremonie pożegnalne na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale. Poza przygotowaniem uroczystości w każdym możliwym wyznaniu, w tym również świeckie,  z dumą oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu międzynarodowego transportu zwłok. Zakład pogrzebowy z Warszawy jest zdeterminowany, by zapewnić spokój rodzinie i godny pochówek dla zmarłych, niezależnie od odległości czy kraju, w jakim odeszli.

Misją zakładu pogrzebowego Cerber jest zagwarantowanie najwyższego standardu obsługi oraz pełnego poszanowania dla pamięci ukochanych osób. Wszelkie działania podejmowane w ramach międzynarodowego transportu zwłok odbywają się z najwyższą troską o zachowanie etycznych i sanitarnych norm, aby rodziny miały stuprocentową pewność, że proces przewozu zmarłego odbędzie się sprawnie i bez żadnych komplikacji. Już w trakcie pierwszego telefonu – 503 029 716 – kompetentny personel, niezależnie od pory dnia, przyjmie zlecenie na transport zwłok na terenie całego kraju i międzynarodowo. 

Karawany zakładu pogrzebowego Cerber, są specjalistyczne przystosowane do przewożenia zmarłych na duże odległości.  Spełniają wszystkie normy sanitarne oraz prawne, a kierowcy posługują się kilkoma językami i posiadają niezbędne doświadczenie. Z rodzinami omawiany jest dokładnie proces sprowadzenia zmarłego z zagranicy oraz transparentnie przedstawiane są koszty z tym związane. Wszelką dokumentacją również zajmują się pracownicy firmy funeralnej Cerber.  

Transport międzynarodowy jest organizowany w biurach Zakładu Pogrzebowego CERBER na:

Górczewska 14, 01-147 Warszawa

Numery tel.: 798 012 678/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

Adres filii:

Hynka 4a, 02-149 Warszawa

Numery tel.: 501 714 719/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl