Od dawien dawna wyobraźnię wielu pobudzał widok samolotu, wznoszącego się do nieba i znikającego w chmurach. Widok ten ma w sobie coś tajemniczego, transcendentnego, ponadczasowego. Można by powiedzieć, że to taka swoista alegoria…śmierci. Nawet mówi się, że ktoś wybrał się w ostatnią podróż…

pogrzeby Warszawa Włochy

W takiej właśnie scenerii – w Warszawie, w dzielnicy Włochy, nieopodal lotniska Okęcie, na terenie parafii pw. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Hynka 4 – znany mieszkańcom Warszawy – Zakład Pogrzebowy Cerber otworzył swoją kolejną filię.

Otwarcie pierwszego w dzielnicy Warszawa Włochy a drugiego w Warszawie biura usług pogrzebowych nastąpiło na początku kwietnia 2020 roku. Olbrzymim atutem nowej fili jest jej położenie oraz piękna kaplica pożegnalna. Dotychczas firma Cerber, z zaangażowaniem i profesjonalizmem, służyła mieszkańcom dzielnic północnych i północno zachodnich Warszawy.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pani Ewy Surmacz, zadbano o poszerzenie dostępności usług firmy Cerber dla większej ilości mieszkańców Warszawy. Zakład Pogrzebowy Cerber świadczy usługi pogrzebowe najwyższej jakości, spiesząc z pomocą wszystkim pogrążonym w żałobie Rodzinom. Firma słynie z dużej elastyczności w działaniu, organizując pogrzeby kameralne jak i duże ceremonie dla znanych osób – wszystko z takim samym profesjonalizmem. Wśród tych usług są pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne – w tym także ceremonie ostatniego pożegnania osób znanych z życia politycznego, z telewizji czy estrady. Ale na tym nie wyczerpuje się bogata oferta, z której Cerber jest znany na całym Mazowszu.

usługi pogrzebowe Warszawa Wola

Od wielu lat zachwyt budzą karawany, którymi dysponuje ten zakład pogrzebowy z Warszawy. Czarne limuzyny pogrzebowe – Mercedes E 213 Polaris oraz Jaguar XF GRAND AURORA – z zabudową wykonaną przez włoską firmę Pilato – czy też śnieżnobiałe Mercedesy Vito dalece odbiegają od zakorzenionego w świadomości wielu standardowego taboru zakładu pogrzebowego. Można powiedzieć, że firma wyznacza pod wieloma względami nowe standardy i horyzonty w kwestii transportu i oprawy ceremonii nawet przy użyciu kilku namiotów. Ze względu na renomę firmy, została jej powierzona administracja Cmentarza na Okęciu przy ul. Lipowczana. Jest to nekropolia należąca do parafii pw. św. Franciszka z Asyżu.

Nowa filia Zakładu Pogrzebowego Cerber znajduje się w bliskości lotniska Okęcie – a wiadomo, że wiele transportów ciał i prochów Osób Zmarłych odbywa się właśnie drogą lotniczą. Kwestia zapewnienia godnego przewozu Zmarłych, wracających do Polski, aby spocząć w ojczystej ziemi, wydaje się być jednym z priorytetów oraz wyzwań dla firmy Cerber.

To tylko niektóre aspekty pracy Zakładu Pogrzebowego Cerber, który już dał się poznać Warszawiakom jako firma, w której najwyższej jakości obsługa Klienta jest priorytetem. Każdy, kto szukając pomocy po śmierci Bliskiej osoby, odwiedzi siedzibę przy ul. Hynka 4 w dzielnicy Warszawa Włochy, zatelefonuje pod numer 798 012 678 lub 503 029 716 czy zajrzy na stronę internetową przekona się, że uroczystości pogrzebowe zorganizowane przez firmę Cerber to naprawdę godna, dostojna i piękna ostatnia podróż.